26 wrz 2018

Rozciąganie obuwia

Szanowni klienci!

Z przyjemnością informujemy, że jesteśmy gotowi aby rozwiązać wszelkie problemy z niewygodnymi skórzanymi butami.

Możemy rozciągnąć buta na długość, szerokość oraz w podbiciu. Zarówno niskie obuwie jak i wysokie. Świadczymy usługę rozbijania wysokich cholewek, takich jak w np. oficerkach lub kozakach.

Ale maszyny to nie wszystko! Nawet najlepsza maszyna nic nie zrobi bez specjalisty, który będzie umiał wykorzystać jej potencjał.

Przychodząc do nas masz pewność, że mistrz szewski z wieloletnim doświadczeniem przyjrzy się temu jak Twoja stopa układa się w obuwiu i zastosuje odpowiedni zabieg by dopasować buty. Zawsze staramy się rozciągać buty na tyle delikatnie, aby zostawić jeszcze ewentualne miejsce na poprawki, które wykonujemy w cenie.

Od razu kilka słów wyjaśnienia – poprzez rozbicie skóry nie da się powiększyć butów, ale da się je bardziej dopasować do stopy. Często mechaniczne rozciąganie skóry w okolicach palców lub w podbiciu pozwala inaczej ułożyć stopę w obuwiu zmniejszając uczucie ucisku i ocierania w tylnej części buta. Zawsze jednak efekt końcowy zależy od jakości i rodzaju skóry z której jest wykonane obuwie.

Jeśli buty obcierają bardzo lekko, polecamy preparat zmiękczający skórę, który można zastosować samodzielnie. Link do produktu bit.ly/shoeze

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ.

Wybrane produkty

w naszym sklepie

W naszej ofercie znajdują Państwo się: renowacja obuwia, sezonowa konserwacja skóry oraz dobór odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji.