Cennik usług

NAPRAWY SZEWSKIE

Wymiana fleków
60 - 160
Zelowanie podeszwy
110 - 360
od Vibrama po lustrzane włoskie zelówki do szpilek Louboutin
Wymiana ¾ podeszwy
od 420
Wymiana podeszwy Blake
od 720
Wymiana podeszwy GYW ręcznie
od 900
szycie ręczne pasowe w technologii Goodyear Welted
Rozciąganie obuwia
90
w cenie trzy sesje
Rozciąganie obuwia wysokiego
110
Twoje nowe buty są niezbyt wygodne? A może stare się jakby skurczyły? Tu pomoże tylko rozciąganie! (w cenie trzy sesje)
Wkładki skórzane robione na wymiar
100
Zapiętki w półbutach
135
Zapiętki w butach za kostkę
150
Francuskie czubki/lulu tips/triumph (2szt)
220
metalowe wstawki w przedniej części podeszwy. Eleganckie i ekstrawaganckie!
Obciągnięcie koturnów
450 - 500
Obciągnięcie obcasów
290 - 360
Obciągnięcie platform
420
wpadłaś obcasem w kratkę? Porysowałaś koturny lub platformy? Na szczęście możliwe jest zdemontowanie uszkodzonego elementu i wymiana skóry/materiał na nowy!
Nadbudowa czubów
110 - 160
gdy przednia część podeszwy się wytarła i zaraz zaczniesz ścierać przednią część cholewki
Nadbudowa obcasów 1 element
45
nie zmieniłaś/łeś fleków na czas i obcas został zniszczony? Konieczna będzie nadbudowa np. ze składek skórzanych.
Klejenie
45 - 160

ZABIEGI RENOWACYJNE - BUTY

Przygotowanie do sezonu
45 - 75
nie wiesz jak zaimpregnować nowe buty? Pomożemy!
Odświeżenie
90 - 130
Twoje buty straciły swój urok i potrzebują odświeżenia przed lub po sezonie. Usługa zawiera podstawowe czyszczenie butów oraz zastosowanie nowych past,wosków oraz impregnatu
Regeneracja
180 - 240
Twoje buty są zaniedbane. Usługa polega na dogłębnym oczyszczaniu skóry buta z wcześniej używanych preparatów i zanieczyszczeń.
Powrót do życia
250 - 340
Twoje buty są bardzo zaniedbane, mają uszkodzenia oraz zadrapania. Skóra jest pergaminowa, wysuszona, poplamiona lub utraciła kolor. Niezbędne będzie wieloetapowe czyszczenie, odplamianie z użyciem silniejszych środków czyszczących oraz zastosowanie płynnej skóry wypełniającej uszkodzenia.
Zamsz - Regeneracja
195 - 255
Zamsz - Powrót do życia
265 - 360
Malowanie farbą penetrującą
300 - 450
jeśli Twoje buty są wykonane z otwartej skóry, to konieczne będzie odtłuszczenie cholewki i usunięcie starego barwnika. Następnie farbowanie i wykończenie kremem i woskiem
Malowanie farbą kryjącą
320 - 450
jeśli skóra jest zamknięta jak np. w sneakersach i innych butach sportowych, to malujemy farbą kryjącą. Dobre wieści są takie - możemy całkowicie zmienić kolor Twoich butów!
Polerowanie na lustrzany połysk - noski
165
Polerowanie na lustrzany połysk - noski + pięty
275
potrzebujesz wyglądać elegancko na ślubie lub bankiecie? Wypolerujemy Twoje buty na wysoki połysk byś mógł zrobić piorunujące wrażenie na reszcie gości!

ZABIEGI RENOWACYJNE TORBY I GALANTERIA SKÓRZANA

Czyszczenie i regeneracja torby
od 250
jeśli Twoja torba ma delikatne ubytki koloru i wykonana jest z otwartej skóry to ten zabieg będzie idealny!
Malowanie torby
od 500
Twoja torba lub aktówka ma duże ubytki koloru, przetarcia i plamy. Konieczne będzie całościowe odmalowanie torby na ten sam kolor
Naprawy kaletnicze
wycena indywidualna

Zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej oferty renowacji i naprawy obuwia! Nasza firma specjalizuje się w przywracaniu blasku i trwałości Twoich ulubionych butów. Oferujemy szeroki zakres wymienionych wyżej usług, w tym wymianę fleków, przygotowanie obuwia do sezonu, wymianę podeszwy, rozciąganie, malowanie, polerowanie, renowację torebek i cały szereg innych napraw szewskich.

Dzięki naszym usługom, Twoje buty będą ponownie gotowe do noszenia, a Ty unikniesz konieczności kupowania nowej pary. Przygotowanie obuwia do sezonu to ważny krok, szczególnie przed nadejściem jesieni czy zimy. Nasz zespół doświadczonych profesjonalistów zadba również o odpowiednią impregnację i odświeżenie Twoich butów, aby były gotowe na różne warunki atmosferyczne.

W przypadku wymiany podeszwy, stosujemy wysokiej jakości materiały, zapewniające nie tylko wytrzymałość, ale także odpowiednią przyczepność. Rozciąganie obuwia to nasza specjalność, która pozwala dopasować buty do Twojej stopy, zapewniając maksymalny komfort noszenia. Malowanie i polerowanie to usługi, które pozwolą odświeżyć kolor i wygląd Twoich skórzanych butów, nadając im nowy, elegancki wyraz.

Jesteśmy świadomi, że osobista wizyta w naszym zakładzie może być trudna, a w niektórych przypadkach wręcz niemożliwa. Dlatego cieszymy się, że możemy zaoferować wygodną opcję naprawy przez Internet! Skontaktuj się z nami, a następnie wyślij nam swoje buty, a my dokładnie ocenimy ich stan i zaproponujemy odpowiednie rozwiązania. Po wykonaniu renowacji lub naprawy, postaramy się odesłać Ci buty w doskonałym stanie, gotowe do noszenia. Dzięki temu, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, masz pewność, że Twoje obuwie będzie w najlepszych rękach. Zaufaj naszemu doświadczeniu, a oddane buty wrócą do Ciebie w pełnym blasku i gotowości na kolejne przygody!

Zapewniamy konkurencyjne ceny i szybki czas realizacji zamówień, przy zachowaniu najwyższej jakości usług. Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą Ci dobrać odpowiednią usługę. Oddaj swoje buty w nasze ręce i przekonaj się o skuteczności naszych usług szewskich!