Przetarte rogi

Nieestetyczne wytarcia, popękania lub wytracający się kolor to niezwykle częsta przypadłość torebek. Zwłaszcza, jeśli te użytkujemy przez kilka lat, narażając je tym samym na kontakt z różnym podłożem, wilgocią i najbardziej wymagającymi powierzchniami.

Nie ma co ukrywać - nawet najdroższa i najtrwalsza torebka może być symbolem upływającego czasu. Nic więc dziwnego, że na delikatnej i wymagającej skórze pojawiają się pęknięcia lub rozwarstwienia, które negatywnie wpływają na cały design i estetykę pielęgnowanego modelu. Dlatego też z myślą o przetartych rogach stworzyliśmy odrębną usługę, do której zainspirowali nas klienci.

Zamów usługę >>

Skuteczna walka z przetartymi rogami

W codziennej pracy nad przetartymi rogami wykorzystujemy sprawdzone i bezpieczne metody. W swojej pracy bazujemy na rekomendowanych kosmetykach, które starannie pielęgnują nawet najbardziej wymagający i trudny materiał. Ponadto, wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie, stosujemy techniki i narzędzia, które nie uszkadzają powłoki, zamiast tego regenerując ją i odświeżając. Owocem tak starannie przygotowanej pracy jest odzyskanie uroki i blasku ulubionej listonoszki, kopertówki czy nerki.

Jeśli chcą Państwo nadać blask i świeżość swojej ulubionej torebce, zachęcamy do skorzystania z usług WielkiegoShoe. Nasz wykwalifikowany zespół dobierze zakres działań pod potrzeby klienta, odnawiając i odświeżając torebkę, przy okazji łatając uszkodzone, przetarte rogi.

Zamów usługę >>

Doświadczenie i indywidualne wsparcie

Nasza praca opiera się na stałym kontakcie i dokładnym wysłuchaniu potrzeb. Oznacza to, że klienci są zaangażowani w proces renowacji i odnowy, dzięki czemu są świadkami zachodzących zmian. Bezpieczne techniki i doświadczenie w pracy z różnymi produktami powoduje, że torebki, które do nas trafiają zyskują nowe, drugie życie. Finezja i precyzyjność w pracy nad uszkodzonymi rogami powoduje, że nawet najbardziej zniszczona torebka zaczyna znów przypominać nowy i jeszcze piękniejszy model.

Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z dokładną ofertą WielkiShoe. Oprócz punktowej odnowy rogów, oferujemy także pełną renowacje torebek, które wymagają szerszej i bardziej innowacyjnej pielęgnacji. W przypadku pytań – służymy swoją wiedzą i chęcią pomocy.

renowacja_torebki_2

renowacja_torebki_3

renowacja_torebki_4

renowacja_torebki_5

Zamów usługę >>