Naprawa obuwia

Odnów swoje buty razem z Wielki Shoe! Podaruj im drugie życie. Wiemy, jak ważne może być dla Ciebie obuwie. Dlatego nasz zakład dołoży wszelkich starań, abyś po wizycie był w pełni zadowolony, a Twoje buty wróciły do Ciebie w zupełnie innej odsłonie. Wielki Shoe to usługi szewskie na najwyższym poziomie. Kompleksowo naprawiamy obuwie - odświeżamy, regenerujemy lub całkowicie zmieniamy ich wygląd. Naprawa obuwia z nami rozwiąże Twoje problemy. Ulubione buty znów będą wyglądały jak nowe.

naprawa obuwia

Zamów usługę >>

Renowacja obuwia z Wielki Shoe - profesjonalne naprawy szewskie

Wielki Shoe w każdej parze stara się znaleźć coś wyjątkowego. Naprawa obuwia ma na celu przywrócenie im dawnego blasku. W ten sposób nie musimy wydawać pieniędzy na zakup nowej pary. Dzięki temu dbamy o ekologię, wydłużając żywotność naszych butów. W warsztacie Wielki Shoe, nasi specjaliści, przy użyciu najlepszych kosmetyków do naprawy i pielęgnacji obuwia, zrealizują usługę z niezwykłą starannością. Wszystko po to, abyś Ty, po odebraniu swoich butów, był szczerze zadowolony. Zajmujemy się odświeżaniem, regeneracją i pełną naprawą obuwia. Naszą ofertę uzupełniamy wysokiej jakości naprawami szewskimi: wymiana podeszwy, obciąganie obcasów, wymiana fleków oraz zelowanie. Wybierz odpowiedni zabieg dla Twoich butów. Dzięku temu dasz nowe życie i zachowasz trwałość obuwia na wiele lat. Naprawa obuwia z Wielki Shoe to czysta przyjemność!

naprawa obuwia

Naprawa obuwia w całej Polsce

Nasza pracownia znajduje się w Warszawie przy ul. Przejazd 6/u5. Jednak otrzymujemy zlecenia naprawy obuwia z całej Polski, a nawet z zagranicy. Wystarczy wysłać kurierem swoje buty, a my już zajmiemy się resztą. Nasz rzemieślnik skontaktuje się z Tobą i doradzi, jakich niezbędnych napraw wymagają Twoje buty. Poddaj je procesowi renowacji z Wielki Shoe. Zajmujemy się naprawą butów skórzanych od A do Z. Jeśli masz problem z wyborem konkretnej usługi, zachęcamy do skorzystania z preferowanej formy kontaktu - telefon, mail lub bezpośrednią wizytę w warsztacie Wielki Shoe.

Wielki Shoe - naprawa obuwia. Dołącz do zadowolonych klientów

Pozytywne opinie po realizacji usługi są dla nas najważniejsze. W końcu robimy to dla Was, naszych klientów. Naprawa obuwia z Wielki Shoe pozytywnie Cię zaskoczy. Chcesz, aby Twoje buty, używane od lat, po wizycie w naszej pracowni wyglądały jak w dniu zakupu? Z nami efekt końcowy przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania. Zobacz nasze przykładowe projekty na naszym blogu, Facebook’u i Instagramie. Zapoznaj się z pełną ofertą Wielki Shoe i napraw obuwie kompleksowo!

naprawa obuwia online

obciąganie-obcasow_2

malowanie_butów

malowanie_butów

naprawa_obuwia_4

Zamów usługę >>