Renowacja obuwia

Z biegiem czasu nasze obuwie niszczeje. Brak odpowiedniej pielęgnacji powoduje, że traci ono kolor, mają trudne do usunięcia zanieczyszczenia, na skórze pojawiły się drobne ryski, zadrapania i przetarcia. Wielki Shoe ma sposób, aby Twoje buty znów wyglądały, jak po zakupie. Renowację obuwia w naszym warsztacie przeprowadzamy przy pomocy najlepszych kosmetyków do pielęgnacji skóry licowej, zamszu i nubuku. Pakiety renowacji obuwia różnią się od siebie. W naszej ofercie masz do wyboru: odświeżenie, regenerację oraz powrót do życia. Nasi rzemieślnicy dołożą wszelkich starań, aby renowacja butów przyniosła im nowy, świeży wygląd!

Zamów usługę >>

renowacja obuwia

Renowacja obuwia Warszawa - usuwanie plam, renowacja koloru i czyszczenie na wysokim poziomie

Ulubione buty nie muszą lądować od razu na śmietniku, a skórzane buty mogą odzyskać swój dawny blask. W dalszym ciągu mogą odzyskać dawną świetność i oryginalny wygląd. Wystarczy kilka zabiegów pielęgnacyjnych i użycie specjalnych kosmetyków, aby renowacja Twojego obuwia była skuteczna. W Wielki Shoe wiemy, jak to robić. Jesteśmy zdania, że eleganckie obuwie przetrwa na lata, jeśli będzie dobrze traktowane. Podaruj im drugie życie, wybierając jeden z trzech dostępnych pakietów lub skorzystaj z pomocy naszych rzemieślników, którzy podpowiedzą Tobie, jakie naprawy będą konieczne, w przypadku Twoich butów. Jeśli masz problem z dobraniem odpowiedniego zabiegu, wyślij do Nas maila z opisem, wraz z załączonym zdjęciem, lub skontaktuj się telefonicznie. Zmień wygląd swoich butów i skorzystaj z renowacji obuwia w Wielki Shoe!

renowacja obuwia

Zamów usługę >>

Warsztat Wielki Shoe - renowacja butów i sezonowa konserwacja. Wydłużamy żywotność obuwia

Odświeżenie obuwia jest pierwszym zabiegiem, z którego możesz skorzystać w naszym warsztacie. Ma on na celu przywrócić urok i odświeżyć buty przed lub po sezonie. Usługa zawiera podstawowe czyszczenie lekkimi środkami, wybór i zastosowanie nowych past oraz wosków, impregnatów, a także woskowanie rantów podeszwy buta. Regeneracja obuwia dotyczy par butów zaniedbanych, które potrzebują specjalistycznych działań, aby znów cieszyć oko swojego właściciela. Usługa polega na oczyszczeniu porów skóry obuwia ze starych past, usunięcie przetarć, przebarwień i dogłębne jej odżywienie. Pozwala to na jej ponowne oddychanie, a przy pomocy środków odżywiających i pielęgnujących, przywrócenie skórze dawnego wyglądu.

Powrót do życia - kompleksowa renowacja obuwia

Nasz specjalistyczny zabieg - powrót do życia - to pełna renowacja obuwia Twoich butów, które są bardzo zaniedbane, posiadają widoczne uszkodzenia, zadrapania, a ich skóra jest wysuszona, poplamiona i straciła swój kolor. Zmiana koloru obuwia jest również u nas możliwa. W każdej parze staramy się wydobyć coś pięknego, dlatego Wielki Shoe na renowacji butów zna się jak mało kto. Wieloetapowe czyszczenie butów, odnawianie, odplamianie oraz zastosowanie płynnej skóry, która wypełni uszkodzenia sprawią, że Twoje buty z naturalnej skóry będą zachwycać podczas efektu końcowego.

renowacja obuwia

Renowacja_obuwia

Renowacja_obuwia

Renowacja_obuwia

Renowacja_obuwia

Zamów usługę >>