Malowanie torebek

Brązowa, czarna, karmelowa, beżowa – torebka może urzekać nie tylko materiałem, ale także kolorem i wykończeniem. Niestety wieloletnie używanie i wpływ warunków atmosferycznych powoduje, że odcień ulubionej torebki płowieje, blaknie lub odbarwia się, tworząc nieestetyczne i nieregularne plamy. Z myślą o tych zniszczeniach oferujemy profesjonalne malowanie torebek, dzięki którym Państwa ulubiony model zyska dawną świeżość i blask.

Wieloletnie doświadczenie i nieustanna praca z różnymi materiałami powoduje, że wiemy co zrobić, aby Państwa torba znów urzekała głębią koloru.

Zamów usługę >>

malowanie torebki

Malowanie torebek to rozbudowana usługa, mając na celu m.in. ujednolicić koloryt skóry, zakryć nici i plamy, wynikające z niewłaściwej pielęgnacji czy powstałych przetarć mechanicznych. Na szczęście dzięki zastosowaniu odpowiednich kosmetyków i preparatów, torebka może zyskać nowy blask, a nierzadko również – zupełnie nowy kolor. Jeśli więc Państwa kopertówka lub aktówka posiada plamy, nici są zbyt kontrastowe, a przetarcia tworzą nieestetyczne smugi – przyjdziemy z ratunkiem!

Dzięki naszemu doświadczeniu, znajomości różnych skór i preparatów, odmalujemy torebkę zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami klientów. Zakamuflujemy ewentualne zacieki i odbarwienia, ujednolicimy kolor lub zupełnie odmienimy Państwa torebkę, dzięki czemu ta, niczym za dotknięciem magicznej różdżki, zyska nowy blask i urok. W ten prosty sposób możemy wspierać nie tylko Państwa oszczędności, ale także działa proekologicznie, wierząc, że każdy model zasługuje na drugą szansę.

renowacja_torebki_3

Zamów usługę >>

MALOWANIE TOREBKI WARSZAWA

Malowanie torebek to złożona czynność, najczęściej będąca kolejnym etapem odnowy lub renowacji zniszczonego materiału. Dzięki wykorzystywaniu farb i odpowiednich technik obicie torebki odzyskuje dawną głębię, wyróżniając się matowym lub połyskującym wykończeniem. W swojej ofercie proponujemy zarówno odświeżenie galanterii, wykorzystując ten sam pigment, jak i odnowienie – z wykorzystaniem nowego, wybranego odcienia. Wykorzystywana metoda jest całkowicie sprawdzona, dzięki czemu Państwa torebki są w bezpiecznych rękach. Zapraszamy i zachęcamy do skorzystania z oferty WielkiShoe.

renowacja_torebki_4

renowacja_torebki_4

Zamów usługę >>