Czyszczenie butów

Nasze buty narażone są na działania atmosferyczne. Wystawiamy je na próbę na deszczu, śniegu, wiatru, błota czy piasku. Każde z tych zjawisk wpływa na wygląd estetyczny obuwia. Zniszczone, brudne lub poplamione buty zwracają na siebie uwagę. Z tego powodu warsztat Wielki Shoe wychodzi naprzeciw klientom, którzy chcą dbać o swoje buty każdego dnia. Oferujemy kompleksowe czyszczenie butów za pomocą profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji obuwia. Jeśli Twoje buty są w opłakanym stanie, chcesz przywrócić im dawny wygląd i zabezpieczyć je przed ponownymi zabrudzeniami, napisz, zadzwoń lub odwiedź nas w warsztacie - bądź pewny, że Ci pomożemy

czyszczenie butów

Zamów usługę >>

Czyszczenie butów Warszawa - skóra licowa, zamszowa i nubukowa. Oddaj do czyszczenia swoje obuwie

Jeśli mimo Twoich usilnych prób, nie byłeś w stanie sam poradzić z czyszczeniem butów to nic straconego. Zakład Wielki Shoe znajduje się w stolicy. Wykonujemy Czyszczenie butów w Warszawie, ale również w pozostałych miastach w naszym kraju. Wystarczy, że wyślesz nam swoje buty kurierem, wraz z zamieszczonym imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu lub mailem. Nasz rzemieślnik skontaktuje się z Tobą w celu omówienia niezbędnych napraw obuwia. Po realizacji usługi będziesz mógł cieszyć się ich nowego wyglądu. Wykonujemy zabieg czyszczenia butów, gdy domowe sposoby nie przyniosły rezultatu. Sprawimy, że przetrwają z Tobą na lata!

czyszczenie butów

Czyszczenie obuwia - wybierz odpowiedni pakiet dla siebie

W warsztacie Wielki Shoe masz do wyboru trzy pakiety dla Twoich butów - odświeżenie, regeneracja i powrót do życia. W zależności od stopnia zabrudzenia, możesz zdecydować się na podstawową pielęgnację lub dogłębne odświeżenie skóry buta. Czyszczenie butów polega na użyciu lekkich środków, m.in. past, wosków i impregnatów. Buty skórzane w porównaniu do butów zamszowych, wymagają zastosowania innych preparatów. Dla powierzchni buta najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z wysokiej jakości past i wosków. Zaaplikowanie ich, pozwoli na odżywienie skóry, usunięcie przetarć i przebarwień, a także na poprawę wyglądu obuwia. Zabieg czyszczenia butów wykonuje się przed, jak i po sezonie, aby zachować je w lepszym stanie na długie lata. Wykonujemy czyszczenie butów ze skóry lakierowanej, skóry licowej, skóry zamszowej, na terenie całej Polski. 

czyszczenie butów

czyszczenie butów

czyszczenie_butów

czyszczenie_butów

naprawa_obuwia_4

Zamów usługę >>