20 sty 2022

Premiera kosmetyków Wielki Shoe

Nasza pracownia już nigdy nie będzie taka sama. 

Z dumą prezentujemy. Kosmetyki Wielkiego Shoe.

Naszą misją jest naprawić wszystkie buty świata, ale sami nie damy rady. Dlatego w 2016 roku w sekrecie zaczęliśmy prace nad własnymi kosmetykami do butów. Dziś z dumą prezentujemy dwa pierwsze produkty spod naszej marki:

– Wielki Shoe Universal Cleaner

NANO Impregnat 

Te dwa produkty to absolutny fundament dbania o buty, dlatego stworzenie ich było naszym priorytetem. Mając ten duet w swojej szafce, masz pewność, że Twoje buty będą zaopiekowane!

Naszymi kosmetykami rozwiążesz 99% swoich domowych potrzeb (no może trochę mniej :-) ) 

Twoje buty mogą wyglądać dobrze i służyć Ci wiele lat, jeśli tylko odpowiednio się o nie zatroszczysz. Przecież nie będziesz latać z każdym najmniejszym zabrudzeniem do swojego szewca. Musisz wziąć sprawy w swoje ręce! My zadbaliśmy o to, żeby czyszczenie i impregnacja obuwia naszymi kosmetykami było banalnie proste.

Clean & Protect

Tak, to hasło troszkę brzmi jak z reklamy popularnych telezakupów. Ale serio! Od czystych i zabezpieczonych butów (lub torebki czy plecaka) dzielą Cię dwa proste kroki. Wyczyść i zaimpregnuj!

No to jak zadbać o swoje ulubione przedmioty przy użyciu dwóch najbardziej uniwersalnych kosmetyków w naszej ofercie?

Krok 1: Wylej odrobinę płynu na szmatkę (ewentualnie starą koszulkę) i okrężnymi ruchami wyczyść skórę lub materiał. Zaczekaj 15 min aż płyn w pełni odparuje.

Krok 2: Zabezpiecz buty lub torebkę aplikując NANO impregnat z odległości 25 cm. 

Po tym wszystkim pozostaje cieszyć się czystymi butami (lub torebką) zabezpieczoną specjalną formułą odbijającą brud i krople deszczu. Nie zapomnij powtórzyć czynności raz na kilka dni!

Co zyskujesz korzystając z kosmetyków Wielkiego Shoe?

  1. Oszczędzasz planetę i pieniądze (a to chyba ważne prawda?)

Kosmetyki zostały opracowane, aby przedłużyć życie Twoich ukochanych butów, w myśl idei less waste, a także zwyczajnej oszczędności.

  1. Rzemiosło w Twoim domu (zamiast siedzenia przed telewizorem lub komputerem)

Wczuj się w pracę rzemieślnika i tak jak Twój dziadek zajmij się swoimi ukochanymi butami i innymi skórzanymi przedmiotami. Relaks i satysfakcja gwarantowane!

  1. Twoje buty i galanteria wyglądają porządnie!

Buty to wizytówka człowieka, więc nie warto chodzić w brudnych. A jeszcze gorzej gdyby  zalegały w szafie tylko dlatego, że nikt o nie nie zadbał. Dbaj o nie regularnie, a one odpłacą Ci się długą żywotnością i pięknym wyglądem.

Mini warsztat w Twoim domu!

Dziś za sprawą wieloletniego doświadczenia naszych rzemieślników oraz wiedzy naszego laboratorium wytwarzamy dla Was kosmetyki w małych seriach, z ogromną nadzieją, że wspólnie odratujemy w domowych warunkach więcej par butów, niż zrobilibyśmy to sami. 

  • 299 testów
  • 1 laboratorium
  • 2 premierowe kosmetyki
  • 15 kosmetyków w procesie powstawania
  • 100% czystych i zadbanych butów


Czy wiesz, że do powstania naszej linii kosmetyków pielęgnacyjnych przyczynił się… przypadek?

W trakcie jednej z wizyt naszego klienta okazało się, że pracuje dla profesjonalnej firmy produkcyjnej. Od słowa do słowa doszliśmy do wniosku, że warto spotkać się i porozmawiać na temat stworzenia specjalnej linii  kosmetyków premium. Wzięliśmy to za dobry znak i motywację do działania nad rozwojem naszej firmy i szerzeniem idei naprawiania/pielęgnacji butów, które straciły swój dawny urok.

Chcesz dopytać o działanie naszych kosmetyków?

Napisz do nas, chętnie podpowiemy!

Przejdź do sklepu! - KLIKNIJ TU

Wybrane produkty

w naszym sklepie

W naszej ofercie znajdują Państwo się: renowacja obuwia, sezonowa konserwacja skóry oraz dobór odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji.