19 kwi 2020

Naprawa obcasów i zelowanie - Christian Louboutin

Ciężko się patrzy na tak zniszczone cudeńka od Christiana Louboutina. Pozadzierana i zniszczona skóra na obcasach to często koniec dla butów. Na szczęście nie tym razem, ponieważ mamy swoje sposoby nawet na takie przypadki!

Na pierwszy ogień - wymiana skóry na obcasach. Oczywiście znalezienie identycznej skóry koniecznej do obciągnięcia obcasów jest najczęściej praktycznie niemożliwe, szczególnie przy tak "szalonym" kolorze.

My radzimy sobie z tym poprzez wymianę na skórę o innym kolorze i pomalowaniu obcasów i wyrównaniu koloru na całych butach, co przy okazji jest świetnym sposobem na odświeżenie wyglądu całej cholewki. Na dokładkę – usunięcie bieżnikowanej, niezbyt pasującej gumy i  wymiana na piękne lustrzane zelówki. Efekt oceńcie sami. Nam się bardzo podoba!

Jeśli planujesz skorzystać z naszych usług jak tylko sytuacja związana z epidemią zostanie rozwiązana – nie czekaj! Już dzisiaj zakup VOUCHER na wybraną przez siebie kwotę, obejmujący dowolne usługi lub produkty dostępne w naszej pracowni. W ten sposób pomożesz nam przetrwać ten trudny czas nie wychodząc z domu, a my odwdzięczymy się najlepiej jak potrafimy – naszą pracą! Każda cegiełka się liczy.

Oferujemy 20% rabat na kwotę do wykorzystania, aczkolwiek jeśli ktoś może pozwolić sobie na zakup vouchera bez zniżki – będziemy bardzo wdzięczni.

Link do VOUCHERA - bit.ly/WSPIERAMRZEMIOSLO

Zachęcamy również do skorzystania z darmowego odbioru butów przez nas z Twojego domu!

Link do usługi kurierskiej - bit.ly/odbiorbutow – szczegóły na stronie.