naprawy kaletnicze

Rzemiosło kaletnicze związane jest z wytwarzaniem i naprawianiem przedmiotów, wykonanych ze skóry. Wśród najczęściej odnawianych są torebki i walizki, które utraciły swój dawny blask i świeżość. Dlatego też, mając na względzie, że wielu klientów chciałoby odnowić ulubioną galanterię skórzaną, oferujemy profesjonalne i kompleksowe naprawy kaletnicze.

Swoje usługi dedykujemy nie tylko mieszkańcom Warszawy, ale i wszystkim zainteresowanym. Oferujemy pomoc i wsparcie klientom z każdego zakątku naszego kraju, wysyłając lub odbierając produkty wymagające naprawy i odświeżenia.

Zamów usługę >>

Naszą siłą jest doświadczenie

Naprawy kaletnicze to rzemiosło z bogatą historią. Do XVIII wieku kaletnictwo było niezwykle finezyjną, ręczna sztuką, która wymagała ogromnego doświadczenia i wieloletniego przeszkolenia. Pomimo lat, opanowania nowych technik i wykorzystywania nowoczesnych narzędzi, obszar ten nadal utożsamiany jest z finezyjnym i dokładnym rzemiosłem, które wymaga doświadczenia i wiedzy. Wybierając WielkiShoe mają Państwo gwarancję profesjonalnego i zgodne ze sztuką podejścia. Wiemy, jakie wymagania i wyzwania stawia skóra. Wiemy, jak o nią dbać i w jaki sposób ją pielęgnować. Wiemy, co zrobić, aby skórzana galanteria zyskała na jakości i dawnej estetyce.

Zamów usługę >>

Indywidualne podejście

Naprawy kaletnicze w wykonaniu WielkiShoe to połączenie nie tylko wiedzy i doświadczenia, zbudowanego na pracy z różnymi rodzajami skór, ale także indywidualnego podejścia. Wierzymy, że oczekiwania ze strony klienta zasługują na maksymalną uwagę, dlatego zakres usług dobieramy pod potrzeby konkretnego modelu oraz pod stopień uszkodzenia. Dzięki stałemu kontaktowi nasi klienci mają wgląd w naszą pracę i proces tworzenia. Opieramy kaletnictwo na współpracy i dokładnych analizach materiału, z którymi pracujemy. Dlatego też klienci wychodzą z naszego warsztatu z uśmiechem na twarzy, zachwycając się swoim odświeżonym i odnowionym produktem.

Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań naszemu zespołowi – z przyjemnością pomożemy i doradzimy, w jakim zakresie możemy zadbać o Państwa ulubiony pasek, torebkę lub buty.

renowacja_torebki_2

renowacja_torebki_3

renowacja_torebki_4

renowacja_torebki_5

Zamów usługę >>