Renowator 75ml Saphir Medaille D'or (skóry licowe) View larger

Renowator 75ml Saphir Medaille D'or (skóry licowe)

Cena: 60,00 zł

60,00 zł za szt.

Krem do skór gładkich Renowator 75ml SAPHIR oparty jest na bazie naturalnych składników – oleju z norek i wosku pszczelego. Preparat idealnie oczyszcza, odżywia i odnawia skórę. Brak pigmentów zapewnia możliwość używania do pielęgnacji materiałów w dowolnym kolorze.

Krem do skóry Renowator 75ml SAPHIR odnawia skórę nie uszkadzając szwów i delikatnych elementów i sprawia, że skóra na nowo staje się miękka i elastyczna. W zestawie znajduje się także bawełniana ściereczka do nakładania środka na obuwie. Oprócz butów, z pomocą preparatu można także odżywiać inne przedmioty wykonane ze skóry – meble, tapicerkę samochodową, ubrania, galanterię, itp.

Przed użyciem kremu powierzchnię skóry należy dokładnie oczyścić, dzięki czemu produkt głęboko wniknie w powierzchnię i zapewni maksymalną ochronę. Wosk pszczeli i olej z norek działają jak naturalny impregnat, który zabezpiecza materiał przed działaniem brudu, błota, kurzu i wilgoci. To wyjątkowo prosty i szybki sposób na przywrócenie blasku zniszczonym i zaniedbanym butom. Doskonała jakość i wysokogatunkowy skład gwarantują, że korzystanie z renowatora SAPHIR zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających odbiorców.

0000000009

Produkt aktualnie niedostępny

Dobierz zabieg

dla swoich butów

Odświeżenie

Jeśli pomimo tego, że stosowana była podstawowa pielęgnacja (pastowanie,woskowanie, impregnacja) Twoje buty straciły swój urok i potrzebują odświeżenia przed lub po sezonie. Usługa zawiera podstawowe czyszczenie butów oraz zastosowanie nowych past,wosków oraz impregnatu.

Wybierz typ butów
Cena: od 49,00 zł
Przejdź do wybranego zabiegu
Renowacja

Twoje buty są zaniedbane. Usługa polega na dogłębnym oczyszczaniu skóry buta z wcześniej używanych preparatów i zanieczyszczeń. Zabieg ten uwalnia i rozluźnia pory skóry pozwalając na jej ponowne oddychanie oraz efektywne zaaplikowanie środków odżywiających i pielęgnujących.

Wybierz typ butów
Cena: od 99,00 zł
Przejdź do wybranego zabiegu
Powrót do życia

Twoje buty są bardzo zaniedbane, mają uszkodzenia oraz zadrapania. Skóra jest pergaminowa, wysuszona, poplamiona lub utraciła kolor. Niezbędne będzie wieloetapowe czyszczenie, odplamianie z użyciem silniejszych środków czyszczących oraz zastosowanie płynnej skóry wypełniającej uszkodzenia.

Wybierz typ butów
Cena: od 149,00 zł
Przejdź do wybranego zabiegu

nie znalazłeś odpowiedniego zabiegu dla swoich butów ?

Wyślij maila z opisem i zdjeciem *Informujemy, że nie zajmujemy się obuwiem sportowym
Jeśli masz problem z dopasowaniem zabiegu do swoich butów, wystarczy że prześlesz nam zdjęcia wraz opisem i oczekiwaniami, a pomożemy Ci dobrać zabieg odpowiedni dla Twojego obuwia.

Wybrane produkty

w naszym sklepie

W naszej ofercie znajdują Państwo się: renowacja obuwia, sezonowa konserwacja skóry oraz dobór odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji.