Oil Tanned Cleaner 75ml

Cena: 20,00 zł

Oil Tanned Cleaner 75ml to bezbarwny środek do czyszczenia natłuszczonej skóry. Stworzony na bazie mydła preparat dostarczany jest w opakowaniu wyposażonym we własny gąbkowy aplikator, który znacząco ułatwia użytkowanie. Jego specjalny kształt dodatkowo pozwala na bardzo skuteczne i precyzyjne usuwanie zabrudzeń.

Oil Tanned Cleaner 75ml przeznaczony jest do skór natłuszczonych i idealnie nadaje się do skór olejowanych, woskowanych, oliwionego nubuku i skór typu pull-up. Specjalnie dobrany skład pozwala na skuteczne usuwanie plam oraz przebarwień bez zmiany naturalnej struktury i barwy czyszczonej powierzchni.

Oil Tanned Cleaner 75ml do czyszczenia natłuszczonej skóry jest całkowicie bezbarwny, co powoduje, że jest środkiem niezwykle uniwersalnym, który stosowany może być do czyszczenie materiałów w dowolnym kolorze. Czyszczenie przeprowadza się poprzez pocieranie gąbką aplikatora zabrudzonej powierzchni, aż do całkowitego usunięcia plamy. Powstałą pianę należy spłukać, osuszyć obuwie szmatką i pozostawić do wyschnięcia.

0000000047

Dostęny w magazynie

Dobierz zabieg

dla swoich butów

Odświeżenie

Jeśli pomimo tego, że stosowana była podstawowa pielęgnacja (pastowanie,woskowanie, impregnacja) Twoje buty straciły swój urok i potrzebują odświeżenia przed lub po sezonie. Usługa zawiera podstawowe czyszczenie butów oraz zastosowanie nowych past,wosków oraz impregnatu.

Wybierz typ butów
Cena: od 49,00 zł
Przejdź do wybranego zabiegu
Renowacja

Twoje buty są zaniedbane. Usługa polega na dogłębnym oczyszczaniu skóry buta z wcześniej używanych preparatów i zanieczyszczeń. Zabieg ten uwalnia i rozluźnia pory skóry pozwalając na jej ponowne oddychanie oraz efektywne zaaplikowanie środków odżywiających i pielęgnujących.

Wybierz typ butów
Cena: od 99,00 zł
Przejdź do wybranego zabiegu
Powrót do życia

Twoje buty są bardzo zaniedbane, mają uszkodzenia oraz zadrapania. Skóra jest pergaminowa, wysuszona, poplamiona lub utraciła kolor. Niezbędne będzie wieloetapowe czyszczenie, odplamianie z użyciem silniejszych środków czyszczących oraz zastosowanie płynnej skóry wypełniającej uszkodzenia.

Wybierz typ butów
Cena: od 149,00 zł
Przejdź do wybranego zabiegu

nie znalazłeś odpowiedniego zabiegu dla swoich butów ?

Wyślij maila z opisem i zdjeciem *Informujemy, że nie zajmujemy się obuwiem sportowym
Jeśli masz problem z dopasowaniem zabiegu do swoich butów, wystarczy że prześlesz nam zdjęcia wraz opisem i oczekiwaniami, a pomożemy Ci dobrać zabieg odpowiedni dla Twojego obuwia.

Wybrane produkty

w naszym sklepie

W naszej ofercie znajdują Państwo się: renowacja obuwia, sezonowa konserwacja skóry oraz dobór odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji.