Renowator pasta 75ml Renovetine Saphir (zamsz, nubuk), aplikator

Cena: 41,00 zł

Renowator - pasta do zamszu i nubuku z aplikatorem 75ml Renovetine Saphir to środek przeznaczony do pielęgnacji skór szorstkich. Jego użycie pozwala skutecznie przywrócić naturalny kolor obuwia, usunąć przebarwienia, przetarcia oraz plamy. Ogromną zaletą tego wyjątkowego preparatu jest fakt, że w żaden sposób nie wpływa na przepuszczalność powietrza w konserwowanych butach.

Pasta do zamszu i nubuku z aplikatorem 75ml Renovetine Saphir polecana jest do wszelkiego rodzaju butów wykonanych z delikatnych skór zamszowych oraz nubuku – również tych wodoodpornych. Doskonały wybór w przypadku znoszonych i podniszczonych butów wymagających efektywnego odświeżenia.

Przed zastosowaniem należy dopasować kolor preparatu do barwy odnawianej skóry. Po wstępnym oczyszczeniu powierzchni wystarczy wstrząsnąć opakowaniem i rozprowadzić produkt z pomocą gąbkowego aplikatora. Przed wyschnięciem skórę szczotkujemy. Bardzo wysoka jakość oraz skuteczność sprawia, że renowator do obuwia Renovetine Saphir spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Dostęny w magazynie

Dobierz zabieg

dla swoich butów

Odświeżenie

Jeśli pomimo tego, że stosowana była podstawowa pielęgnacja (pastowanie,woskowanie, impregnacja) Twoje buty straciły swój urok i potrzebują odświeżenia przed lub po sezonie. Usługa zawiera podstawowe czyszczenie butów oraz zastosowanie nowych past,wosków oraz impregnatu.

Wybierz typ butów
Cena: od 49,00 zł
Przejdź do wybranego zabiegu
Renowacja

Twoje buty są zaniedbane. Usługa polega na dogłębnym oczyszczaniu skóry buta z wcześniej używanych preparatów i zanieczyszczeń. Zabieg ten uwalnia i rozluźnia pory skóry pozwalając na jej ponowne oddychanie oraz efektywne zaaplikowanie środków odżywiających i pielęgnujących.

Wybierz typ butów
Cena: od 99,00 zł
Przejdź do wybranego zabiegu
Powrót do życia

Twoje buty są bardzo zaniedbane, mają uszkodzenia oraz zadrapania. Skóra jest pergaminowa, wysuszona, poplamiona lub utraciła kolor. Niezbędne będzie wieloetapowe czyszczenie, odplamianie z użyciem silniejszych środków czyszczących oraz zastosowanie płynnej skóry wypełniającej uszkodzenia.

Wybierz typ butów
Cena: od 149,00 zł
Przejdź do wybranego zabiegu

nie znalazłeś odpowiedniego zabiegu dla swoich butów ?

Wyślij maila z opisem i zdjeciem *Informujemy, że nie zajmujemy się obuwiem sportowym
Jeśli masz problem z dopasowaniem zabiegu do swoich butów, wystarczy że prześlesz nam zdjęcia wraz opisem i oczekiwaniami, a pomożemy Ci dobrać zabieg odpowiedni dla Twojego obuwia.

Wybrane produkty

w naszym sklepie

W naszej ofercie znajdują Państwo się: renowacja obuwia, sezonowa konserwacja skóry oraz dobór odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji.