SAPHIR Medaille D'or Balsam do skóry delikatnej 125ml

Cena: 50,00 zł

Balsam do skóry delikatnej 125ml SAPHIR Medaille D'or to wyjątkowy środek pielęgnujący na bazie naturalnych składników. Do jego wyprodukowana użyto wysokojakościowego wosku pszczelego oraz oleju z norek – to właśnie sprawia, że ten wyjątkowy produkt tak skutecznie i efektywnie czyści, odżywia i zabezpiecza delikatne skóry.

Balsam do skóry delikatnej 125ml SAPHIR Medaille D'or może być z powodzeniem używany do ochrony i pielęgnacji obuwia, tapicerek, toreb i mebli, które wykonane zostały z delikatnych skór gładkich, licowych i lakierowanych. Jego unikalna formuła pozwala także na użytkowanie w przypadku luksusowych wyrobów ze skór gadów.

Balsam do skóry delikatnej 125ml SAPHIR Medaille D'or aplikuje się tak samo łatwo, jak w przypadku tradycyjnych past do butów. Po uprzednim oczyszczeniu powierzchni skóry z brudu i kurzu wystarczy z pomocą szmatki wetrzeć w nią niewielką ilość balsamu, po czym wypolerować całość do uzyskania połysku. Idealny wybór dla wymagających miłośników skórzanej galanterii.

0000000034

Dostęny w magazynie

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również:

Dobierz zabieg

dla swoich butów

Odświeżenie

Jeśli pomimo tego, że stosowana była podstawowa pielęgnacja (pastowanie,woskowanie, impregnacja) Twoje buty straciły swój urok i potrzebują odświeżenia przed lub po sezonie. Usługa zawiera podstawowe czyszczenie butów oraz zastosowanie nowych past,wosków oraz impregnatu.

Wybierz typ butów
Cena: od 49,00 zł
Przejdź do wybranego zabiegu
Renowacja

Twoje buty są zaniedbane. Usługa polega na dogłębnym oczyszczaniu skóry buta z wcześniej używanych preparatów i zanieczyszczeń. Zabieg ten uwalnia i rozluźnia pory skóry pozwalając na jej ponowne oddychanie oraz efektywne zaaplikowanie środków odżywiających i pielęgnujących.

Wybierz typ butów
Cena: od 99,00 zł
Przejdź do wybranego zabiegu
Powrót do życia

Twoje buty są bardzo zaniedbane, mają uszkodzenia oraz zadrapania. Skóra jest pergaminowa, wysuszona, poplamiona lub utraciła kolor. Niezbędne będzie wieloetapowe czyszczenie, odplamianie z użyciem silniejszych środków czyszczących oraz zastosowanie płynnej skóry wypełniającej uszkodzenia.

Wybierz typ butów
Cena: od 149,00 zł
Przejdź do wybranego zabiegu

nie znalazłeś odpowiedniego zabiegu dla swoich butów ?

Wyślij maila z opisem i zdjeciem *Informujemy, że nie zajmujemy się obuwiem sportowym
Jeśli masz problem z dopasowaniem zabiegu do swoich butów, wystarczy że prześlesz nam zdjęcia wraz opisem i oczekiwaniami, a pomożemy Ci dobrać zabieg odpowiedni dla Twojego obuwia.

Wybrane produkty

w naszym sklepie

W naszej ofercie znajdują Państwo się: renowacja obuwia, sezonowa konserwacja skóry oraz dobór odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji.